Odtłuszczacze płyny i środki do odtłuszczania powierzchni – Chemia przemysłowa

Szukasz odpowiedniego produktu – zadzwoń +58 342 17 10 lub wyślij zapytanie handlowy@ekokomes.pl, dobierzemy produkt, który spełni Twoje oczekiwania.

Preparaty zasadowe odtłuszczająco-myjące są niezastąpione w szerokim spektrum branż, w tym przemyśle petrochemicznym, stoczniowym, kolejowym, maszynowym, a także na stacjach benzynowych, w transporcie, budownictwie, przemyśle oponiarskim, spożywczym i motoryzacyjnym. Te zaawansowane środki są stosowane do czyszczenia zbiorników paliwowych, ładunkowych, cystern, samochodów, kontenerów, autobusów, plandek, okapów, piekarników, kotłowni, kominów i rur. Dzięki swoim właściwościom, produkty te skutecznie usuwają ciężkie zanieczyszczenia ropopochodne, tłuszcze, oleje oraz smary, zawierając środki dyspergujące i emulgujące, a przy tym są niepieniące.

  • Płyny do odtłuszczania: W ofercie posiadamy profesjonalną chemia przemysłową do czyszczenia zabrudzeń w tym odłuszczanie różnych powierzchni.
  • Odtłuszczenie powierzeni przed malowaniem – płyny do odtłuszczania metali, stali, aluminium, odtłuszczanie ściane.
  • Usuwanie smarów, ropy, olejów – płyny do usuwania ropy, mycie zbiorników – usuwanie ropopochodnych, płyny do mycia silników
  • Płyny do mycia elewacji – Profesjonalne środki do czyszczenia zabrudzeń z elewacji, płyny do mycia elewacji z mchu, glonów, zabrudzeń.
  • Mycie i odtłuszczanie kostki brukowej – płyny do mycia kostki brukowej z zabrudzeń oraz odłuszczanie z olejów, ropy, smarów. Profesjonalna chemia do czyszczenia kostki brukowej.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Oferta

Chemia przemysłowa

Oferujemy chemię profesjonalną do sprzątania i czyszczenia, dostosowaną do potrzeb różnych branż. Nasze produkty to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa. Niezależnie od rodzaju działalności, znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc w utrzymaniu czystości i higieny w Twoim miejscu pracy!

Zapytaj o Ofertę

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

To top
Allegro Ekokomes