A2F ALKALICZNY ŚRODEK DO USUWANIA OLEJÓW,SMARÓW,SADZY

CHARAKTERYSTYKA:

Alkaliczny środek o szerokim zastosowaniu w przemyśle. Idealnie nadaje się do usuwania olejów mineralnych, smarów, plam oleju, sadzy i innych zanieczyszczeń przemysłowych. Z powodzeniem usuwa lateks. Preparat zawiera środki powierzchniowo-czynne, które szybko i skutecznie rozbijają zanieczyszczenia a myte powierzchnie można łatwo spłukać wodą. Można również zastosować wszelkiego rodzaju sprzęt czyszczący, myjący. Nie stosować na metalach lekkich. Produkt biodegradowalny.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wskazane jest aby sprawdzić produkt w mało widocznym miejscu. Stosowane stężenie zależy od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia, używanego sprzętu, rozcieńczenia i temperatury wody. Produkt może być stosowany w stężeniu 0,5 do 5 %. Stosować bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, za pomocą pędzli, opryskiwacza, myjek ciśnieniowych, pianownicy, pozostawić na 10 min po upływie tego czasu spłukać czystą wodą.

 

TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

 

UWAGI:

Produkt mocno drażniący, może powodować oparzenia. W razie polania skóry lub oczu spłukać dużą ilością wody. Zaleca się stosowanie rękawic i okularów ochronnych. Nie należy mieszać produktu z roztworami o charakterze kwaśnym.

 

ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu samochodowego, stoczniowego, transportowego.

 

METODY MYCIA :

POJEMNOŚCI:

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.