Preparat do usuwania osadów wapiennych - DESCRUST MNF

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF

Produkt o pojemności 5l oraz 10l.

Produkt kwasowy do usuwania cementu, osadów wapiennych, glonów z mocno zanieczyszczonych posadzek budowlanych. Błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia po zaprawach cementowych, gipsowych, wapiennych oraz fug.

Opakowanie Pakowane
5L 4 x 5

Opis

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF

DESCRUST MNF to produkt kwasowy do usuwania cementu, osadów wapiennych, glonów z mocno zanieczyszczonych posadzek budowlanych. Błyskawicznie usuwa zanieczyszczenia po zaprawach cementowych, gipsowych, wapiennych oraz fug. Posiada składniki pochłaniające wilgoć co pozwala zmniejszyć przywieranie niechcianych osadów do czyszczonych powierzchni, dzięki czemu możliwa jest lepsza penetracja porowatych miejsc. Zawiera inhibitory korozji, dzięki czemu może być stosowany również na powierzchniach metalowych. Preparat może być stosowany na powierzchniach ceramicznych, kamiennych, szklanych oraz PCV

 

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF – Skład:

  • Posiada składniki pochłaniające wilgoć pozwalające na zmniejszenie przywierania niechcianych materiałów, co powoduje lepszą penetrację porowatych miejsc.
  • Zawiera inhibitory korozji.

 

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF – Postać:

  • różowa, przezroczysta ciecz.

 

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF – Zalety:

  • zapobiega korozji metali.

 

Preparat do usuwania osadów wapiennych – DESCRUST MNF – Sposób użycia:

  • Stosować rozcieńczenia od 3%-10% w zależności od uporczywości osadów. Przy czyszczeniu basenu najpierw skropić roztwór na ścianach i na podłodze, później użyć szczotki, a następnie spłukać dużą ilością wody.

Informacje dodatkowe

Ph

1'25

Opakowanie

10L, 5L

To top
Allegro Ekokomes