Sprzątanie pomieszczeń

Profesjonalne usługi sprzątania pomieszczeń – biur

Zapytaj o cenę tel. 501 415 301

E-mail: ekokomes@ekokomes.pl

 

Sprzątanie pomieszczeń

Szukasz firmy sprzątającej – dzwoń teraz – zapytaj o cenę tel. 501 415 301 – Tczew – Starogard Gdański

Sprzątanie pomieszczeń to nieodłączny element naszego życia. Porządek w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień bez wątpienia wpływa na nasze samopoczucie. Istnieje również powiedzenie „Jak Cię widzą tak Cię piszą”. Tak więc warto zadbać o porządek w naszym domu, mieszkaniu czy miejscu pracy. Sprzątanie a już na pewno porządki generalne to nie lada wyzwanie. Mycie podłóg, nabłyszczanie, mycie klatek schodowych, pranie i odplamianie dywanów oraz wykładzin, odkamienianie i odkażanie urządzeń sanitarnych. Można by te czynności wymieniać w nieskończoność.

Nasza firma oprócz sprzedaży chemii profesjonalnej oraz środków czystości zajmuje się również profesjonalnym sprzątaniem powierzchni użytkowych.
Usługę sprzątania dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie. Oferujemy sprzątanie przy użyciu profesjonalnej chemii oraz sprzętu. Dbamy o to aby nasze usługi w powierzonych obiektach były wykonywane z należytą starannością.

Obsługujemy cały teren województwa pomorskiego.

Oferujemy Państwu usługi sprzątania:

  • sprzątanie pomieszczeń biurowych
  • lokali usługowych oraz handlowych
  • hal produkcyjnych i magazynowych
  • wspólnot mieszkaniowych
  • mieszkania i domy
  • sprzątanie pensjonatów, hoteli, domków letniskowych
  • sprzątanie po budowach oraz remontach

Nasze usługi sprzątania biur / firma / domów / kierujemy do klientów z: Starogard Gdański, Tczew, Malbork, Gniew, Pelplin, Pruszcz Gdański, oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu tel. 533-916-629
 
 
Polecamy także profesjonalne odrdzewiacze przemysłowe i odtłuszczacze przemysłowe

To top
Allegro Ekokomes