Czyszczenie maszyn przemysłowych

Maszyny to nieodłączny najważniejszy, niezbędny element do pracy w przemyśle każdego rodzaju. Konieczne jest dbanie o maszyny i ich czystość jeśli chcemy aby pracowały one poprawnie i służyły nam przez długie lata. Ważne jest ich mycie ale również odpowiednia konserwacja i dbałość o nie. Odpowiednie użytkowanie, mycie czy konserwacja z pewnością przedłuży żywotność naszego narzędzia pracy, maszyny.
Oferujemy Państwu między innymi mycie z zastosowaniem myjni parowych. Ten sposób mycia przemysłowego zdobywa coraz to nowych klientów.
Mycie parowe jest przede wszystkim bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, bez użycia zastosowania detergentów lub znikomej ich ilości. Również bardzo dużą zaletą jest to, że nie ma odpadów lub ścieków po myciu parowym, takie czyszczenie jest ekologiczne, bezpieczne dla naszego otoczenia a nawet środowiska.
Usuwa wiele zanieczyszczeń różnego rodzaju.

Każdą ze zleconych przez Państwa prac wykonujemy z należytą dokładnością. Używamy tylko i wyłącznie nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu a także starannie dobranych profesjonalnych środków czystości.

Proponujemy Państwu wykonywanie usług jednorazowo bądź cyklicznie, w zależności od potrzeb naszego klienta.

Każdą z usług wyceniamy indywidualnie, w zależności od ilości wykonanych prac oraz rodzaju powierzchni.