MATA JEDNOWARSTWOWA WML100

MATA JEDNOWARSTWOWA WML100

Mata sorbentowa jednowarstwowa – duża chłonność:

Maty olejowe białe (W-White) jednowarstwowe charakteryzują się wysoką chłonnością oraz stosunkowo niską ceną. Składają się z jednej warstwy głównej, którą stanowi włóknina polipropylenowa (M – Meltblown) charakteryzująca się wysoką chłonnością.

Opakowanie Pakowane Aplikacja
100 arkuszy 112 L
Kategorie: ,

Opis

Mata sorbentowa jednowarstwowa – duża chłonność

Maty olejowe białe (W-White) jednowarstwowe charakteryzują się wysoką chłonnością oraz stosunkowo niską ceną. Składają się z jednej warstwy głównej, którą stanowi włóknina polipropylenowa (M – Meltblown) charakteryzująca się wysoką chłonnością. Maty olejowe typu WM są to maty niedimplowane, nieperforowane, co zwiększa ich chłonność. Najczęściej są stosowane do usuwania rozlewów na powierzchni wody ( np. rzeki, jeziora, stawy itp.) wraz z zaporami olejowymi.

Mata sorbentowa jednowarstwowa – Opis

  • Ilość: 100 arkuszy
  • Wymiar: 41 cm x 51 cm
  • Średnia grubość (275 g/m2)
  • Chłonność: 112 L

Mata sorbentowa jednowarstwowa – Hurtownia

Nasza firma prowadzi sprawdzoną sprzedaż produktów chemicznych dla klientów indywidualnych oraz B2B w którym możesz kupić chemię profesjonalną dla hoteli i pralni w atrakcyjnej cenie.
Mata jednowarstwowa WM100 – Usługi świadczymy na terenie całego kraju w tym: Gdynia, Gdańsk, Szczecin Bydgoszcz, Poznań, Łódź, Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice (cały obszar Śląska). Jeśli nie znalazłeś danego produktu zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści doradzą w wyborze odpowiedniego produktu.

Skoncentrowany szampon do ekstrakcyjnego prania dywanów, wykładzin i tapicerki. Rozpuszcza i usuwa wszelkiego rodzaju brud i zanieczyszczenia, nie uszkadzając przy tym czyszczonych powierzchni.

Informacje dodatkowe

Opakowanie

5L

Ph

7

To top
Allegro Ekokomes