CAPXEL CT AMON - Koncentrat do czyszczenia podłóg

CAPXEL CT AMON – Koncentrat do czyszczenia podłóg

Produkt o pojemności 50 ml.

Silnie skoncentrowany płyn do mycia podłóg twardych (marmur, lastryko, granit itp.) oraz syntetycznych (pcv, sintasol, linoleumi tp.), a także innych powierzchni zmywalnych. Koncentrat, który ma szerokie zastosowanie w czyszczeniu podłóg oraz powierzchni łatwych do umycia.

Opakowanie Pakowane
50 ml 12 x 50 ml

Opis

CAPXEL CT AMON – Koncentrat do czyszczenia podłóg:

Koncentrat, który ma szerokie zastosowanie w czyszczeniu podłóg oraz powierzchni łatwych do umycia, co czyni go wszechstronnym narzędziem w utrzymaniu czystości i higieny. Oprócz skutecznego usuwania tłuszczu, dodaje on przyjemny aromat, co pozwala na stworzenie świeżego i przyjemnego środowiska. Jego odpowiedniość do branży spożywczej zapewnia, że jest to niezawodne rozwiązanie, spełniające surowe wymagania dotyczące higieny.

 

CAPXEL CT AMON – Zastosowanie:

Silnie skoncentrowany płyn do mycia podłóg twardych (marmur, lastryko, granit itp.) oraz syntetycznych (pcv, sintasol, linoleumi tp.) Jest szczególnie odpowiedni dla branży spożywczej, gdzie utrzymanie czystości i świeżości jest kluczowe dla jakości produktów. Wysoka skuteczność usuwania tłuszczu oraz dodaje on przyjemny aromat.

 

Informacje dodatkowe

Opakowanie

50 ml

Ph

6'5

To top
Allegro Ekokomes