ATS PREPARAT DO USUWANIA PLAM OLEJOWYCH-ODTŁUSZCZAJĄCY

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – Odtłuszczający

ATS PREPARAT DO USUWANIA PLAM OLEJOWYCH-ODTŁUSZCZAJĄCY

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – CHARAKTERYSTYKA:

Produkt idealny do stosowania w celu dyspersji (rozproszenia) wszystkich rodzajów produktów naftowych, smarów na gruntach, plażach, drogach, powierzchniach betonowych, asfaltowych itp. Nawierzchniach utwardzonych.

Zalecany jest do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie  występują zagrożenie pożarowe oraz tam gdzie stosowanie dużych ilości wody jest niewskazane. Doskonały do wykorzystania w portach lotniczych. Można również stosować go w procesie mycia zbiorników, silników i innych urządzeń przemysłowych.

Polecany do portów, stoczni (ratownictwo chemiczne, mycie zbiorników paliwowych i transportowych),stoczni remontowych (mycie elementów remontowych statków lub neutralizacja niekontrolowanych wycieków),rafinerii, bez składowych chemikaliów. Usuwa wszelkie frakcje ropopochodne od bardzo lekkich olejów opalowych do smół.

Produkt w kontakcie z paliwem, smarem tworzą niepalną i nielepką emulsję. Produkt ulega biodegradacji. Nie szkodzi faunie morskiej. Niepalny, nieżrący, nietoksyczny, nie powoduje korozji. W pełni rozpuszcza się w wodzie. Bezpieczny dla skóry.

 

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – SPOSÓB UŻYCIA:

Rozpylić (0,1 litra na m²) za pomocą szczotki-mechanicznie lub ręcznie za pomocą namoczonego materiału. ATS  musi być rozpylany czysty i bezpośredni na powierzchnię zabrudzoną smarem i/lub węglowodorami. Umożliwić wchłonięcie produktu przez ok. 15 min. Następnie powierzchnię należy szczotkować mechanicznie lub ręcznie. Na koniec spłukać dużą ilością wody.

 

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

 

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – UWAGI:

Nieszkodliwy w kontakcie ze skórą- z wyjątkiem osób cierpiących na alergie.

 

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu samochodowego, stoczniowego, transportowego, rolniczego, porty, petrochemie, stacje benzynowe, stocznie remontowe

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – POJEMNOŚCI:

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – METODY MYCIA:

ATS Preparat Do Usuwania Plamy Oleju – PODOBNE PRODUKTY:

 

Zapraszamy do sklepu chemiadoczyszczenia.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.