ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA MIEDZI,RDZY ORAZ NALOTÓW TLENKOWYCH

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA MIEDZI,RDZY ORAZ NALOTÓW TLENKOWYCH

Doskonały preparat do czyszczenia miedzi. Stosowany jako przemysłowy środek czyszczący ciężkie zanieczyszczenia przemysłowe oraz rdzę. Idealny do czyszczenia ścian ,elewacji budynków, tuneli, kontenerów, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju pojazdów ( ciężarówki, autobusy, lokomotywy, wagony).

Opis

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – CHARAKTERYSTYKA

Doskonały preparat do czyszczenia miedzi. Stosowany jako przemysłowy środek czyszczący ciężkie zanieczyszczenia przemysłowe oraz rdzę. Idealny do czyszczenia ścian ,elewacji budynków, tuneli, kontenerów, zbiorników oraz wszelkiego rodzaju pojazdów ( ciężarówki, autobusy, lokomotywy, wagony). Może być również używany do usuwania nalotów tlenkowych ze wszystkich metali kolorowych, aluminium, stali nierdzewnej, miedzi itp. Stosowanie produktu eliminuje potrzebę piaskowania, gdy jest niewskazane. Zawiera inhibitory służące do ochrony materiałów przed szkodliwym działaniem preparatu. Produkt ulega pełnej biodegradacji, niepalny, nietoksyczny, nie zawiera związków aromatycznych. W pełni rozpuszcza się w wodzie.

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – SPOSÓB UŻYCIA:

Produkt stosować w roztworze od 10 do 30 % w zależności od zabrudzenia obiektu oraz jego odchylenia od pionu. Nakładać pędzlem lub urządzeniem ciśnieniowym odpornym na substancje kwaśne. Pozostawić roztwór na powierzchni około 15 min a następnie spłukać. Powierzchnia po zastosowaniu produktu nadaje się do natychmiastowego malowania. Produkt można spłukiwać gorącą lub zimna wodą pod ciśnieniem.
( W przypadku silnych zabrudzeń działanie powtórzyć).

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – UWAGI:

W przypadku pożaru gasić gaśnicą pianową lub innymi środkami jak dla grupy B. w razie polania skóry lub oczu spłukać dużą ilością wody. Zaleca się stosowanie rękawic i okularów ochronnych.

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu metalurgicznego, stoczniowego, transportowego.

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – POJEMNOŚCI:

 

ATLANTOL 511-PREPARAT DO CZYSZCZENIA – METODA MYCIA:

 

 

Informacje dodatkowe

Ph

< 1

To top
Allegro Ekokomes