TRAN CIT R-SZAMPON SAMOCHODOWY

TRAN CIT R-SZAMPON SAMOCHODOWY

Silnie skoncentrowany, zasadowy szampon samochodowy o bardzo wysokiej zdolność czyszczenia, wysoko pienny. Idealnie nadaje się do usuwania brudu drogowego oraz osadów atmosferycznych na wszystkich rodzajach transportu takich jak samochody ciężarowe, osobowe, pociągi, tramwaje, autobusy, kontenery itp.

Opis

SZAMPON SAMOCHODOWY – CHARAKTERYSTYKA

Silnie skoncentrowany, zasadowy szampon samochodowy o bardzo wysokiej zdolność czyszczenia, wysoko pienny. Idealnie nadaje się do usuwania brudu drogowego oraz osadów atmosferycznych na wszystkich rodzajach transportu takich jak samochody ciężarowe, osobowe, pociągi, tramwaje, autobusy, kontenery itp. Nie wpływa negatywnie na powłokę mytego pojazdu. Produkt biodegradowalny. W pełni rozpuszcza się w wodzie, nie zawiera krzemianów nie pozostawia białych smug po umyciu.

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – SPOSÓB UŻYCIA:

Preparat Tran Cit R jest koncentratem, który stosuje się w rozcieńczeni zależnym od stopnia zanieczyszczenia pojazdów. Zastosowanie stężenia zależy od charakteru i zakresu zabrudzenia, używanego sprzętu, oraz ciśnienia i temperatury wody. Maksymalne rozcieńczenie z wodą 10 %. Nanieść preparat na mytą powierzchnie ręcznie lub za pomocą pistoletów pianotwórczych, pozostawić na jakiś czas (nie dopuścić do wyschnięcia!) a następnie spłukać dużą ilością wody.

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych oraz mrozu. Stabilny podczas magazynowania.

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – UWAGI:

Działa drażniąco na oczy. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Odpowiednie środki gaśnicze do gaszenia pożarów w sąsiedztwie dwutlenek węgla CO2, proszki gaśnicze, piana gaśnicza.

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu maszynowego, motoryzacji, transportowego.

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – POJEMNOŚCI:

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – METODY MYCIA:

 

SZAMPON SAMOCHODOWY – ZASTOSOWANIE:

 

To top
Allegro Ekokomes