Preparat do odtłuszczania posadzek - ATLANTOL HDE S

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S

Środek przeznaczony do szybkiego czyszczenia urządzeń oraz powierzchni pokrytych sadzą (kotłownie, kominy, rury, pokrycia dachowe, pogorzeliska, obiekty po pożarze, DPF). Zabezpiecza czyszczone powierzchnię przed korozją. Usuwa zanieczyszczenia skarbonizowane z powierzchni twardych( powierzchnie betonowe, kostka brukowa, posadzki).

Opakowanie
25 L

Opis

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – CHARAKTERYSTYKA

Środek przeznaczony do szybkiego czyszczenia urządzeń oraz powierzchni pokrytych sadzą (kotłownie, kominy, rury, pokrycia dachowe, pogorzeliska, obiekty po pożarze, DPF). Zabezpiecza czyszczone powierzchnię przed korozją. Usuwa zanieczyszczenia skarbonizowane z powierzchni twardych( powierzchnie betonowe, kostka brukowa, posadzki). Ulega naturalnej biodegradacji, niepalny, nietoksyczny. Nie zawiera związków aromatycznych. Nieutleniający się, nie lotny, nie powoduje korozji. W pełni rozpuszczalny w wodzie.

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – SPOSÓB UŻYCIA:

Mycie – roztwór wodny preparatu, w stężeniu od 2 %

Płukanie – roztwór wodny preparatu w stężeniu od 0,2 %

Przed użyciem wypróbować produkt w mało widocznym miejscu. Roztwór myjący nanosić na powierzchnię przy pomocy szczotki, pędzla lub spryskiwacza. Przy usuwaniu zanieczyszczeń skarbonizowanych zaleca się podniesienie stężenia roztworu stosownie do potrzeb.

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – UWAGI:

Preparat silnie rżący może powodować oparzenia.

Zalecane metody gaszenia.

Gaśnica proszkowa lub CO2. W przypadku bardziej poważnych pożarów, również pianką gaśniczą. Nie stosować bezpośredniego strumienia wody do gaszenia. Nie należy mieszać preparatu z roztworami o charakterze kwaśnym.

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu samochodowego, stoczniowego, transportowego

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – POJEMNOŚĆ:

 

Preparat do odtłuszczania posadzek – ATLANTOL HDE S – METODY MYCIA:

Informacje dodatkowe

Ph

13'9

Opakowanie

25L

To top
Allegro Ekokomes