OIL SPILL W- PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY

CHARAKTERYSTYKA:

Środek stosowany do gruntownego mycia oraz czyszczenia powierzchni, betonowych, asfaltowych, kamiennych. Nadaję się do stosowania w celu dyspersji
(rozproszenia) wszystkich rodzajów punktów naftowych, smarów na gruntach, plażach, drogach oraz wszelkich powierzchniach utwardzonych.

Mycie i odtłuszczanie w przemyśle petrochemicznym maszynowym i stoczniowym (alkaliczne mycie zbiorników paliwowych i ładunkowych), w warsztatach mechanicznych i samochodowych oraz do mycia wewnętrznego i zewnętrznego środków transportu: cysterny kolejowe, samochodowe, samochody izotermiczne, kontenery, autobusy, plandeki itd. Usuwa ciężkie zanieczyszczenia ropopochodne, tłuszcze, oleje, smary, oleje bazowe,  oleje jadalne, silnikowe, smarowe, biodiesel.

Idealnie nadaje się do usuwania pozostałości substancji z nabrzeża, statków, śluz i ich wrót oraz wielu innych obiektów zanieczyszczonych w wyniku wycieku. Produkt biodegradowalny, w pełni rozpuszczalny w wodzie.

 

SPOSÓB UŻYCIA :

Stosowanie na obiektach: rozpylić bezpośrednio na zanieczyszczenie i pozostawić na kilka minut następnie spłukać czysta wodą. Roztwór wodny od 1-5 %. Stosowanie w wysokociśnieniowych instalacjach samo-dozujących w roztworze od 0,1-0,5 % w zależności od intensywności i rodzaju zanieczyszczenia.

TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE :

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

UWAGI:

Może powodować korozję metali. Stosować odzież, rękawice i okulary ochronne.

ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu mechanicznego, maszynowego, stoczniowego, petrochemicznego oraz do budownictwa.

 

METODY MYCIA:

POJEMNOŚCI:

PODOBNE PRODUKTY:

 

 

Zapraszamy do kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.