Mycie przemysłoweMycie przemysłowe

Mycie przemysłowe wielkogabarytowych powierzchni użytkowych to z pewnością nie lada wyzwanie. Bez użycia odpowiedniego, specjalistycznego sprzętu czy środków jest to wręcz nie możliwe. Warto w takich przypadkach wynająć dobrze zorganizowany, sprawny i zaufany zespół, który wyręczy nas w tych czynnościach.

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem między innymi takich usług jak mycie przemysłowe. Wykonujemy mycie przemysłowe za pomocą wodorozcieńczalnych środków przyjaznych środowisku oraz innych ekologicznych, profesjonalnych środków chemicznych. Używamy tylko i wyłącznie najlepszego nowoczesnego sprzętu, który pozwala na sprawne wykonanie zleconej przez Państwa usługi.

Zakres naszych usług obejmuję między innymi:

  • mycie, malowanie, odświeżanie wiaduktów i tuneli
  • mycie dużych hal magazynowych oraz produkcyjnych, warsztatów samochodowych
  • czyszczenie maszyn przemysłowych
  • mycie paneli słonecznych
  • mycie linii produkcyjnych (taśmy, podajniki)
  • oraz wiele innych (skontaktuj się z nami i zapytaj a przedstawimy Ci swoją ofertę)

Mycie, malowanie wiaduktów i tuneli

Bardzo istotną sprawą jest fakt, aby przed oddaniem takiego obiektu do użytku został on odpowiednio przygotowany. Należy usunąć wszelkie zanieczyszczenia po budowie, remoncie oraz pokryć odpowiednią powłoką wierzchnią odporną na zabrudzenia, uszkodzenia oraz inne czynniki.
Oczywiste jest również, że co jakiś czas trzeba te czynności powtarzać ze względu na masową, ciągłą eksploatację naszego obiektu.

Mycie dużych hal magazynowych oraz produkcyjnych czy też warsztatów samochodowych

Czystość obiektu w którym przebywamy bez wątpienia wpływa na nasze samopoczucie. Warto więc raz na jakiś czas zadbać o to aby nasza hala została profesjonalnie umyta i posprzątana.
W zakres tych usług wchodzi mycie ścian, podłóg, sufitów oraz instalacji czy też innych elementów na specjalne życzenie klienta.

Czyszczenie maszyn przemysłowych

Maszyny to nieodłączny najważniejszy, niezbędny element do pracy w przemyśle każdego rodzaju. Konieczne jest dbanie o maszyny i ich czystość jeśli chcemy aby pracowały one poprawnie i służyły nam przez długie lata. Ważne jest ich mycie ale również odpowiednia konserwacja. Odpowiednie użytkowanie, mycie czy konserwacja z pewnością przedłuży żywotność naszego narzędzia pracy.
Oferujemy między innymi mycie z zastosowaniem myjni parowych. Ten sposób mycia przemysłowego zdobywa coraz to nowych klientów.
Mycie parowe jest przede wszystkim bezpieczne dla czyszczonych powierzchni, bez użycia zastosowania detergentów lub znikomej ich ilości. Również bardzo dużą zaletą jest to, że nie ma odpadów lub ścieków po myciu parowym, takie czyszczenie jest z pewnością ekologiczne.
Usuwa wiele zanieczyszczeń różnego rodzaju.

Mycie paneli słonecznych

Panele słoneczne inaczej zwane fotowoltaicznymi są coraz bardziej popularne, zdobywają one coraz większą ilość miłośników.
Jednak do poprawnego, bardziej efektywnego funkcjonowania panele wymagają nienagannie czystej powierzchni. Na tafli tych paneli często gromadzi się brud, jego typ jest taki sam lub zbliżony do brudu który powstaje na samochodach. Zabrudzenia te powodują, że panele nie odbierają tyle promieni słonecznych ile by mogły. Nie przekazują tego też dalej co wpływa na spadek efektywności pracy tych urządzeń.
Myjki parowe idealnie nadają się do efektywnej i cyklicznej konserwacji czy pielęgnacji paneli słonecznych. Końcówki na specjalnych kijach teleskopowych dosięgną najbardziej odległych powierzchni.

Mycie linii produkcyjnych

Mycie takich linii produkcyjnych, transportowych to bardzo częsty i uciążliwy problem w zakładach zajmujących się produkcją. Nasze rozwiązania spowodują, że Państwa linia transportowa będzie czysta i dezynfekowana na bieżąco. W zakładach w których mamy do czynienia z pyłem, kurzem, tłuszczem czy cukrem nie ma konieczności demontażu linii. Para wodna pod ciśnieniem bez problemu sobie z tym poradzi. Szybko i skutecznie zabrudzenia znikną a linia zyska dawny wygląd.