CAPXEL AMPHOS - Dezynfekcja i czyszczenie

CAPXEL AMPHOS – Dezynfekcja i czyszczenie

Produkt o pojemności 50 ml.

Środek dezynfekujący i czyszczący. Zawiera związki amfoteryczne posiadające właściwości biobójcze. Jest używany w rożnych dziedzinach,tj.: przemysł spożywczy, służba zdrowia itp. Produkt stabilny, nawet przy silnym pH. Jest to produkt nie wpływający na środowisko, dzięki łatwej biodegradacji.

Opakowanie Pakowane
50 ml 12 x 50 ml

Opis

CAPXEL AMPHOS – Dezynfekcja i czyszczenie:

Dezynfekujący preparat CAPXEL AMPHOS oparty na trzeciorzędowych aminach, stanowczo zwalczający bakterie, grzyby, wirusy otoczkowe oraz drożdże. Wykazuje szczególną skuteczność w eliminacji Listerii. Dzięki swoim właściwościom detergentowym, nie tylko doskonale oczyszcza, ale również skutecznie dezynfekuje, zapewniając pełne bezpieczeństwo sanitarne. Nadaje się do szerokiego zastosowania w różnych sektorach przemysłu spożywczego, gwarantując niezawodną ochronę przed zanieczyszczeniami. Dodatkowo, jego zdolność do utrzymania efektywności nawet w niskich temperaturach oraz odporność na degradację w obecności substancji organicznych sprawiają, że jest to niezastąpiony środek do zachowania wysokich standardów higieny.

 

CAPXEL AMPHOS – Zastosowanie:

Nadaje się do szerokiego zastosowania w różnych sektorach przemysłu spożywczego i sanitarnego, gwarantując niezawodną ochronę przed zanieczyszczeniami. Zwalczający bakterie, grzyby, wirusy otoczkowe oraz drożdże. Wykazuje szczególną skuteczność w eliminacji Listerii.

 

Informacje dodatkowe

Opakowanie

50 ml

Ph

11'2

To top
Allegro Ekokomes