ATLANTOL 501 S-PREPARAT DO USUWANIA OSADÓW WAPIENNYCH, RDZY ORAZ NALOTÓW TLENKOWYCH

CHARAKTERYSTYKA:

Środek stosowany do usuwania kamienia kotłowego w wymiennikach ciepła,kotłach,instalacjach grzewczych wykonanych z metali kolorowych.Doskonale usuwa kamień wapienny z instalacji,zbiorników magazynowych,fermentacyjnych i transportowych. Produkt jest biodegradowalny,niepalny,nietoksyczny. Nie zawiera związków aromatyzowanych.W pełni rozpuszcza się w wodzie. Nie jest szkodliwy w stosunku do większości metali,szkła oraz tworzyw sztucznych.

 

SPOSÓB UŻYCIA :

Produkt stosować w roztworze od 1 % do 20% o temperaturze 60°C w zależności od zanieczyszczenia. Instalację należy przepłukać wodą a następnie wprowadzić roztwór i pozostawić go w instalacji na 15-20 min. Podniesienie temperatury roztworu i wymuszenie cyrkulacji wpływa korzystnie na skuteczność środka. Po czyszczeniu instalacji należy wypłukać ją czystą wodą aż do uzyskania pH ok 7.

 

TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE :

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

 

UWAGI:

Produkt mocno drażniący,może powodować oparzenia.W razie polania skóry lub oczu spłukać dużą ilością wody.Zaleca się stosowanie rękawic  i okularów ochronnych. Nie należy mieszać produktu z roztworami o charakterze zasadowym.

 

ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu metalurgicznego,stoczniowego,transportowego.

 

POJEMNOŚCI:

METODY MYCIA:

 

PODOBNE PRODUKTY:

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.