BIOCLEAN PREPARAT ROZPUSZCZALNIKOWY NA BAZIE OLEJKÓW CYTRUSOWYCH

CHARAKTERYSTYKA:

Rozpuszczalnikowy preparat Bioclean przeznaczony jest do profesjonalnego czyszczenia i odtłuszczania na zimno powierzchni zanieczyszczonych ciężkimi frakcjami ropopochodnymi, między innymi zaschniętymi olejami napędowym, mazutem, bitumem, asfaltem, klejami i silikonami oraz podobnymi zanieczyszczeniami. Bioclean polecany jest także do czyszczenia między innymi: narzędzi, łożysk, łańcuchów, pasów transmisyjnych, pasów klinowych, wałków farbowych i platerów.

Bioclean z łatwością usuwa gacze parafinowe, parafiny, mase parafinowe, oleje opałowe ciężkie, olej przepracowany i odpadowy, plastyfikatory,  ropa naftowa surowa. Tworzy emulsję z wodą. Po umyciu pozostawia przyjemny , cytrusowy zapach. Produkt rozpuszczalnikowy.

SPOSÓB UŻYCIA:

Stosować w roztworze wodnym od 20%.

Roztwór nanosić na zanieczyszczoną za pomocą szczotki, pędzla, rozpylacza lub metoda zanurzeniową na zimno, a następnie przemywać dużą ilością wody pod wysokim ciśnieniem. Zalecane używanie w myjkach warsztatowych.

 

TRWAŁOŚĆ I PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w szczelnie zamkniętych opakowaniach w chłodnych pomieszczeniach na posadzce ceramicznej lub betonowej z dala od grzejników i promieni słonecznych. Stabilny podczas magazynowania.

 

UWAGI:

Preparat drażniący szczególnie w kontakcie. Może powodować oparzenia. Stosować odzież, rękawice i okulary ochronne. Odpowiednie środki gaśnicze do gaszenia pożarów w sąsiedztwie dwutlenek węgla CO2, proszki gaśnicze, piana gaśnicza.

 

ZASTOSOWANIE:

Produkt idealny do przemysłu transportowego, maszynowego, zakłady remontowe.

 

METODY MYCIA:

 

POJEMNOŚCI:

PODOBNE PRODUKTY:


Zapraszamy do kontaktu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.